PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program lojalnościowy został stworzony z myślą o naszych stałych Klientach, którzy mają możliwość uzbierać na swoim koncie punkty, które można wymieniać na produkty. Poniżej przedstawiamy zasady działania programu:

* po złożeniu zamówienia zostają przyznane punkty do konta Klienta (każde 100 zł wydane w naszym sklepie na produkty = 20 pkt) - w przypadku anulowania zamówienia, nie odebrania przesyłki bądź nieopłacenia w terminie punkty zostają odejmowane

* punkty zostają przyznane tylko zarejestrowanym Klientom, a wymiana zebranych punktów dotyczy całego asortymentu dostępnego w naszym sklepie internetowym co jest dodatkowym profitem w programie lojalnościowym

* stan zebranych punktów jest widoczny w panelu klienta po zalogowaniu na konto

 Wymiana punktów - każde 100 pkt = 30 zł

* punkty można wymieniać tylko przy okazji składania zamówienia

* punkty można wykorzystać bezterminowo

 

Ponadto w odpowiedzi na Wasze zapytania wprowadziliśmy do sklepu progi rabatowe, dzięki czemu szkoły oraz Wizażyści mogą zaopatrzyć się w nasze produkty ze zniżką za zakupy powyżej 1000 zł -10%, natomiast przy zamówieniu powyżej 2000 - 15%. Dostawa jest bezpłatna.

 

Wszelkie wątpliwości bądź pytania prosimy kierować na adres e-mail sklep@pigmentovelove.pl bądź pod numer telefonu 500 595 147.

 

Zespół PigmentoveLove

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium